בדיקות מים בכץ איכויות מים – למען הבריאות של כולנו!

 
 
 
כץ איכויות מים הציבה לה למטרה ליישם בדיקות מים ברמה הגבוהה ביותר, כדי להבטיח, ככל שניתן, כי כולנו נעשה שימוש אך ורק במים שאינם מכילים חיידקים או כימיקלים שעלולים לפגוע בבריאותנו ובבריאות האנשים ושאר בעלי החיים הסובבים אותנו.
בדיקות מים הן הליך נדרש וחיוני בכל מדינה הדואגת לבריאות תושביה. אחרי הכול, כולנו משתמשים במים באופנים שונים, ביניהם שתייה, רחצה, השקיה ועוד. אם לא נבצע בדיקות שוטפות של איכותם, הדבר עלול להביא להתפרצות מחלות שונות, שעלולות לסכן את בריאות האוכלוסייה.
 
 
 

 
בדיקות מים למען הבריאות שלכם
 

 
חברת כץ איכויות מים מעסיקה דוגמים מוסמכים ומנוסים, האמונים על ביצוע בדיקות מים ברמה הגבוהה ביותר, עבור לקוחות מן המגזר התעשייתי, המוסדי, העסקי והפרטי, בכל הארץ.
 
 
לקבלת ייעוץ מקצועי ולהזמנת שירות חייגו עכשיו:
 
050-5219429
 
 

בדיקות מים – מגוון השירותים

 
כץ איכויות מים חותרת, ללא לאות, להגשמת חזונה - להוות מרכז מקצועי ואיכותי לביצוע בדיקות מים עבור הציבור בישראל. על מנת להגשים את חזונה, מפעילה החברה מעבדה אשר פועלת בהתאם לכל התקנים של משרד הבריאות ושל הרשות להסמכת מעבדות. כמו כן, מספקת החברה שירותים רבים לשיפור איכות מי השתייה, הקולחין והשפכים. ניסיונה הרב בתחום זה הופך אותה לאחד הגופים הוותיקים והמובילים בתחום בישראל.

  • בדיקות בקטריאליות – לזיהוי הימצאות של חיידקים ושאר מזיקים במי השתייה. במידה שזוהתה נוכחות של חיידקים בכמות הגדולה מהמותר ו/או איתור חיידקיםם שעלולים להוות סכנה ממשית לבריאות, אנו מתריעים על כך בפני הגורמים הרלוונטיים ודואגים שהמצב יטופל.
  • בדיקה כימית דיגום כימי של מי שתייה מתבצע כדי לוודא שהמים נקיים מחומרים כימיים שעלולים לסכן את בריאותנו, כגון: חומרי הדברה, חומרים ממיסים, מתכותת שונות, פלואוריד ועוד.
  • בחינת בריכות שחייה – גם כאשר אנו שוחים חשוב שהמים יהיו נקיים מחיידקים. מצד שני, חשוב שלא יכילו רמה גבוהה מדי של חומרי חיטוי. בבדיקותת שאנו מבצעים, אנו בודקים האם חומרים כגון כלור חופשי וכלור כללי נמצאים בבריכה במידה הרצויה, וכן אם רמת ה-PH, רמת העכירות של המים והטמפרטורה שלהם מתאימות לתקן הנדרש.
  • בדיקת ימים ונחלים – חשוב לבצע בדיקה יסודית של מי הים בחופי הרחצה המוסדרים, כמו גם בנחלים ובאגמים שהשחייה בהם מותרת. אנו מבצעים אתת הבדיקות ברמה הגבוהה ביותר, על מנת להבטיח, ככל שניתן, שכשאנשים יוצאים לטיול ולנופש הם לא יחלו במחלות שמקורן במים מזוהמים.
  • לגיונלה – חיידק הלגיונלה עלול לסכן מאוד את חיינו, כמו גם את חיי בעלי החיים שאנחנו מגדלים. מכיוון שחיידק זה עלול להימצא גם במים, חשוב מאוד לבצעע בדיקות מים ייעודיות לזיהויו. במקרה בו החיידק מזוהה יש להתריע בפני הגורמים הרלוונטיים ולוודא שהם פועלים למיגורו.

 
לקבלת מידע נוסף בתחום ולהזמנת שירות – הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר

בטל' 050-5219429 או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.