ביצוע סקירה למערכת המים לטיפול במאגר המים

 
 
זקוקים לאנשי מקצוע שיספקו לכם טיפול איכותי למאגרי המים? מחפשים חברה מקצועית המתמחה בשמירה על איכות המים? הגעתם למקום הנכון! כץ איכויות מים היא חברה מקצועית ומובילה, בעלת ניסיון של למעלה מ- 25 שנה בתחום דיגום מים וטיפול במאגרי מים.
 
 
לקבלת ייעוץ מקצועי ולהזמנת שירות חייגו עכשיו:
 
050-5219429
 
 

לקוחותינו נהנים מיתרונות רבים:

 
  • דוגמים מוסמכים ומנוסים, המבצעים כל משימה על הצד הטוב ביותר
  • הקפדה על כל דרישות התקן לשמירה על איכות המים
  • עמידה קפדני בלוחות הזמנים של הלקוח
  • ביצוע של משימות מורכבות, לרבות ביצוע מעקפים למערכות המים לשם טיפול במאגר המים
  • שירות אדיב ומקצועי לכל סוגי הלקוחות
 

שמירה על מים נקיים היא שמירה על הבריאות

 
מים נקיים הינם דרישת סף קריטית ביותר לשמירה על בריאות הציבור. מאגרי מים, גם אלו שמוגנים באמצעות מערכות שונות, חשופים למקורות זיהום רבים. חשוב ביותר לבצע דיגום מים תקופתי, ובמידת הצורך לבצע טיפול לניקוי המאגרים.
מים לא נקיים עלולים להכיל חומרים כימיים מזיקים, וחיידקים שגורמים למחלות מסוכנות ומדבקות. החוק במדינת ישראל מחייב את הגורמים האחראים על מאגרי המים לבדוק את איכות המים, ובמידת הצורך לבצע פעולות ניקוי.
 

לאילו צרכים משמשים מאגרי מים?

 
מאגרי מים יכולים לשמש לצרכים רבים ושונים: חקלאות, מים לכיבוי אש לשעת חירות ועוד. מאגרי מים אפשר למצוא הן בבתים פרטיים, הן במבני משרדים והן לצרכים חקלאיים. בכל המקרים הללו, יש לשמור על ניקיונם של המים במאגרים, ואנו עוזרים לכם לעמוד במשימה. חברת כץ איכויות מים מספקת מגוון שירותים בתחום דיגום מים וניקוי מאגרים, לרבות משימות מורכבות כגון ביצוע מעקפים למערכת המים לשם טיפול במאגר המים.