טיפול שנתי בחדרי משאבות

 
אתם מנהלים את ענייני ועד הבית בבניין שלכם? יש בבעלותכם חברת אחזקת מבנים? האם אתם יודעים לטפל נכון בחדרי המשאבות שבאחריותכם?
חברת כץ איכויות מים גאה להעמיד לרשות ועדי בתים וחברות אחזקה את הידע והניסיון המקצועי הנרחב שלה בתחום השמירה על איכות המים.
 
 
להזמנת טיפול שנתי בחדרי משאבות חייגו עוד היום למספר:
 
050-5219429
 
 
טיפול-בחדרי-משאבות
 

חברת כץ איכויות מים מעמידה לרשות לקוחותיה יתרונות רבים:

 
  • שירות אמין ואיכותי
  • ניסיון של למעלה מ- 25 שנה
  • עמידה קפדנית בדרישות התקן
  • צוות עובדים מקצועי, הכולל דוגמים מנוסים בעלי מגוון התמחויות
  • הסמכה מסודרת לכל עובדי החברה
 

מהו חדר משאבות?

 
חדר משאבות הוא חלק בלתי נפרד מכל בניין רב קומות. בתוך החדר הזה מרוכזות משאבות להגברת לחץ, שבזכותן ניתן ליהנות מזרימה טובה של מים גם בקומות הגבוהות של הבניין. תחזוקת משאבות מים בבניין באופן שוטף ובדיקה של אנשי מקצוע אחת לשנה הוא דבר הכרחי לפעילותן השוטפת של המשאבות
חברת כץ איכויות מים שולחת לכם איש מקצוע מנוסה, שיבדוק את תקינותן של המשאבות, יבחן שאין נזילות ושפעילות משאבות מים לבניין אינה גורמת לזיהום המים.
 

מדוע חשוב לבצע טיפול שנתי לחדרי משאבות?

 
אחזקת חדרי משאבות מאפשר לשמור על תקינותם של המכשירים הללו, כמו גם לוודא כי איכות המים שמגיעים לדיירי הבניין אינה נפגעת. תחזוקה איכותית בידי אנשי מקצוע מביני עניין מונעת תקלות יקרות, שבנוסף גורמות גם לאי נוחות.
חברת כץ איכויות מים מספקת שירות לוועדי בתים ולחברת אחזקה, ומבצעת עבורם טיפול שנתי לחדרי משאבות. הטיפול מתבצע על ידי אנשי מקצוע מובילים, וברמה המקצועית הגבוהה ביותר.